Spływ doliną Sanu w Sanoku, Bieszczady - Kajaki i Pontony


Spływ pontonowy doliną Sanu. Jeśli szukasz wyjątkowej atrakcji w Bieszczadach, jesteś we właściwym miejscu! Spływ rzeką San to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek.
Wybierając Bieszczady jako region odpoczynku warto urozmaicić sobie pobyt i skorzystać z atrakcji nie odkrytej jeszcze przez masową turystykę. Spływ Sanem daje możliwość spędzenia wspaniałych chwil podczas wypoczynku w otoczeniu czystej wody i zielonych lasów.


Popłyń leniwie z prądem, zapomnij o codzienności w otoczeniu dziewiczej przyrody, posłuchać delikatnego szumu wody, plusków pstrągów wyskakujących ponad powierzchnię wody. Na taką rzeczną wycieczkę możesz wybrać się z grupką przyjaciół, rodziną nawet z małymi dziećmi, szkolną wycieczką czy grupą dorosłych.


Jednorazowo możemy obsłużyć ponad 60 osobową grupę. Wszyscy płyniemy wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt asekuracyjny w pięcio-osobowych pontonach raftingowych firmy NordBoat.
Spływy Sanem są bardzo spokojne i przeznaczone dla każdego! Jakość sprzętu, który używamy daje pewność bezpieczeństwa i pozwala się skupiać jedynie na przyjemności podróżowania z prądem rzeki. Niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie. A więc pagaje w dłoń i witaj przygodo!

Dla miłośników przygody w każdym wieku! Plan spływu pontonowego w Bieszczadach


1. Przejazd do miejsca spływu nad rzeką San w Sanoku.


2. Spotkanie z instruktorem/ratownikiem, dobór sprzętu asekuracyjnego, pagajów i dobór załóg pontonów. Nasze pontony to świetnej klasy pontony raftingowe firmy NordBoat, ze wzmocnionym dnem oraz częścią rufową, które potrafią wytrzymać o wiele więcej niż spokojne rekreacyjne spływy na Sanie! Każdy ponton zrobiony jest z wielowarstwowego materiału odpornego na przetarcia. System 5 komór powietrznych gwarantuje niezawodność! Pontony są 5 osobowe w charakterystycznym zielonym kolorze!


3. Spływ pontonowy na wybranej trasie rzeką San – od 1 do 5 godzinne spływy! Spływ pontonowy w Bieszczadach na rzece San należy do rekreacyjnych. Spokojne odcinki rzeki są doskonałe dla odpoczynku grup, które w bezpieczny sposób chcą zaznać podróżowania z nurtem. Wspaniałe są natomiast widoki towarzyszące takiej podróży. Będziemy mijać zielone wzgórza, osuwiska, rzadkie okazy ptaków, a ponad wodę nieraz wyskoczy górski pstrąg. Trudno o bliższy i bardziej naturalny kontakt z naturą i dziką przyrodą!


SPŁYW PONTONOWY | TRASY I CENY (Wypożyczenia pontonów dla klientów indywidualnych w miesiącach wakacyjnych):


SPŁYWY ODBYWAJĄ SIĘ NA TRASIE:


Sanok – Międzybrodzie – ok 5 km | czas około 60 min
lub
Sanok – Dębna – ok 9 km | czas ok 2-2,5 h
(po 30 września dostępna trasa Sanok – Mrzygłód – ok. 12 km | czas ok 2,5-3 h)


CENA : 39 zł / osoba (przy min. 4 osobach) poniżej 3 osób ryczałtowo 150 zł / ponton z osprzętem


Za komplet (ponton + kamizelki asekuracyjne + pagaje + worek wodoszczelny 10 l) waga zestawu ok 65 kg.


INFORMACJE PRAKTYCZNE


– Zabierz ze sobą lekkie obuwie, które może się zamoczyć (np. sandały czy buty wodne, trampki)
– Pamiętaj o wodzie mineralnej czy innym napoju, którym ugasisz pragnienie. Batonik energetyczny czy inna przekąska pozwoli Ci zregenerować siły.
– Sprzęty elektroniczne lepiej zostawić na brzegu lub umieścić je w wodoodpornych opakowaniach.
– Warto zabrać ze sobą nakrycie głowy oraz krem do opalania, aby chronić się przed palącym słońcem. Ze spływu na pewno wrócisz z piękną opalenizną!
– Z miejsca zakończenia spływu zabieramy kierowcę z każdego pontonu do Sanoka po odbiór samochodu.


– Każdy uczestnik spływu pontonowego musi zapoznać się i zaakceptować regulamin spływu, który dostępny jest tutaj.


– W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest opieka lub pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawego na uczestnictwo dziecka w spływie, którą można pobrać tutaj.

Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy ODDZWONIMY, także za granicę.

Organizatorem wycieczki jest: Biuro Podróży PAWUK.
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 182/12.

Wybrany termin wycieczki: 2017-05-06

Czas trwania: 1 dzień


Cena: 39zł / ulgowa: 35zł


Informacja pod numerami:

518 710 321

505 017 878

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

O Nas

Wycieczki.Bieszczady24.pl to zbiór najlepszych ofert turystycznych w jednym miejscu.
Zaplanuj swój urlop w Bieszczadach, wybierz ofertę dla siebie!

© 2017 wycieczki.bieszczady24.pl