TRAPERSKA PRZYGODA w Bieszczadach


Przedstawiamy Państwu propozycję wycieczki w prawdziwe Dzikie Bieszczady. Poznawać je będziemy częściowo z pokładu dyliżansów, dzięki którym kilkukrotnie pokonamy górską rzekę Osława, będziemy podziwiać oryginalne budownictwo tej krainy – łemkowskie chyże i cerkiew z 1806r. Woźnice jak i przewodnik będą snuli mrożące krew w żyłach opowieści o zbójach i współczesnych oryginalnych mieszkańcach. Na wozach dojedziemy do miejsca skąd już tylko godzinka do jednej z największych osobliwości przyrodniczych w  całych Karpatach – Jeziorek Duszatyńskich! Będziemy też na największym w Polsce wypasie owiec.
UWAGA: jest to wycieczka dla wszystkich w każdym wieku, a nazwa wzięła się od wozów traperskich. Więcej oraz co robimy jak jest niepogoda podajemy na samym dole tej strony.


PROGRAM wycieczki TRAPERSKA PRZYGODA:


● około 9-tej wyjazd na wycieczkę autokarem po Bieszczadach (poniżej rozkład jazdy) z opowieściami przewodnika na trasie: Lesko – Solina – Polańczyk – Cisna – Smolnik

● przejazd DYLIŻANSAMI doliną Osławy bezdrożami i rzekami na trasie Smolnik – Mików – Duszatyn pokonując w obie strony prawie 20km!

● „niedźwiedzi przysmak” dla dorosłych

● wędrówka z miejscowości Duszatyn (482m) utwardzaną drogą oraz szlakiem turystycznym do rezerwatu Zwiezło z JEZIORKAMI DUSZATYŃSKIMI (dolne położone na 683, a górne na 701m n.p.m.) i powrót tym samym szlakiem, czas przejścia: około 2 godz., różnica poziomów: 219m. Nad Jeziorkami Duszatyńskimi kilkukrotnie bywał Karol Wojtyła (święty Jan Paweł II) – piszemy o tym niżej.

● OGNISKO Z KIEŁBASKAMI na leśnej polanie,
a na zamówienie grup w towarzystwie muzykanta (warto oglądnąć FILM z takiej wycieczki)

● zwiedzanie kamiennej CERKWI w Smolniku z 1806r. pw. Przeniesienia Relikwii św. Mikołaja

● BACÓWKA góralska z owczymi serami na największym w Polsce wypasie i „ognistą niespodzianką” (możliwość zakupów)

● około 18:30 zakończenie wycieczki w miejscu wsiadania do autokaru
.

CENA : 100 zł / 90 zł młodzież do 18 lat …… 2017r.Organizatorem wycieczki jest: Biuro Podróży BIESZCZADER.
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 252/17.

Wybrany termin wycieczki: 2018-05-23

Czas trwania: 1 dzień


Cena: 100zł / ulgowa: 90zł


Informacja pod numerami:

518 710 321

505 017 878

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

O Nas

Wycieczki.Bieszczady24.pl to zbiór najlepszych ofert turystycznych w jednym miejscu.
Zaplanuj swój urlop w Bieszczadach, wybierz ofertę dla siebie!

© 2018 wycieczki.bieszczady24.pl