LWÓW jednodniowa z Sanoka i Bieszczad


LWÓW był i nadal pozostaje ważną częścią polskiej tradycji historycznej i kulturowej. W tym pięknym mieście zachowało się wiele śladów polskiego dziedzictwa. Nasza wycieczka 1-dniowa do Lwowa wprowadzi Państwa w niepowtarzalny klimat oraz pozwoli obejrzeć prace sławnych artystów i architektów. Mamy nadzieję, że urok Lwowa zachęci również do podróży wielodniowych na Ukrainę – Kresy Wschodnie oraz góry!

PRZEŻYJ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ I ZADZWOŃ DO NAS!!!

Rezerwacji terminów wycieczek do Lwowa prosimy dokonywać przez formularz kontaktowy ( na dole strony) osoba koordynująca wycieczkę do Lwowa ODDZWONI, także za granicę.

PROGRAM WYCIECZKI do LWOWA:


• wyjazd na wycieczkę do Lwowa około 6 rano (rozkład jazdy poniżej)

• podróż do Lwowa odbywamy autokarem najczęściej przez malownicze Góry Słonne, obok zamku w Krasiczynie, miasto – twierdza Przemyśl, Gródek, gdzie umarł Władysław Jagiełło (z opowieściami przewodnika, ale bez wysiadania)

• przejazd obok dworca kolejowego (wzorowany na dworcu wiedeńskim!)

• wycieczka autokarowa – Politechnika, dawny Uniwersytet Jana Kazimierza, biblioteka Ossolineum, Galeria Obrazów, pałace, ulice Gródecka, Akademicka, Piekarska, Łyczakowska, pomnik króla Daniela, cerkiew katedralna św. Jura…

• zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich

• czas wolny w centrum miasta, możliwość zamówienia obiadu (25 zł)

• spacer po starówce: Baszta Prochowa, Rynek z m.in. Czarną Kamienicą i Kamienicą Sobieskich, Apteka (z lampą I. Łukasiewicza), Katedra Ormiańska (wnętrze), Kaplica Boimów, Katedra Łacińska (wnętrze), pomnik A. Mickiewicza, Hotel George, cudowna figura Matki Bożej, Prospekt Swobody z pomnikiem Tarasa Szewczenki, Cerkiew Przemienienia Pańskiego (wnętrze)…

• zwiedzanie WNĘTRZA Teatru OPERY i Baletu z kurtyną H. Siemiradzkiego, salą lustrzaną, widownią na 1000 osób!

możliwość zrobienia zakupów w centrum Lwowa … (nie zatrzymujemy się przed granicą w Medyce ze względu na niekorzystny kurs walut przeliczany przez sprzedawców)

• zakończenie wycieczki około 22-ej (czas zależy głównie od kontroli granicznych)

CENA: 120 / 110 zł młodzież do 18 lat …….. 2017r.


Czas trwania: 6 – 22

CENA OBEJMUJE: autokar / bus z klimatyzacją, BILETY WSTĘPÓW: katedry, cmentarze i Opera, opłaty graniczne i parkingowe, usługi pilota oraz przewodnika miejskiego, ubezpieczenie NNW i KL.
Dla grup zorganizowanych każdą wycieczkę organizujemy w dowolnym terminie i dostosowujemy cenę do świadczeń oraz ilości osób.


PRZEŻYJ WSPANIAŁĄ PRZYGODĘ I ZADZWOŃ DO NAS!!!

Prosimy wypełnić formularz kontaktowy ( na dole strony) osoba koordynująca wycieczkę do Lwowa ODDZWONI, także za granicę.

Organizatorem wycieczki jest: Biuro Podróży BIESZCZADER.
Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 252/17.

Wybrany termin wycieczki: 2018-05-22

Czas trwania: 1 dzień


Cena: 120zł / ulgowa: 110zł


Informacja pod numerami:

518 710 321

505 017 878

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami.

O Nas

Wycieczki.Bieszczady24.pl to zbiór najlepszych ofert turystycznych w jednym miejscu.
Zaplanuj swój urlop w Bieszczadach, wybierz ofertę dla siebie!

© 2018 wycieczki.bieszczady24.pl